Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się nam uroczyście zakończyć rok szkolny 2025/2026.
Dziękujemy klasie 7 za wyjątkowe i wzruszające pożegnanie ósmoklasistów. Słowa wdzięczności kierujemy również do Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Szkoły, Uczniów oraz Rodziców za wspólnie spędzony rok, zaangażowanie i wsparcie.
Podczas uroczystości mieliśmy także okazję w wyjątkowy sposób pożegnać naszą drogą Panią Olę, która po wielu latach pracy zawodowej przeszła na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy za serce, życzliwość, oddanie oraz wszystkie lata poświęcone naszej szkolnej społeczności. Życzymy dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń na nowym etapie życia.
Naszym trzecioklasistom życzymy powodzenia na kolejnym etapie edukacji – niech nowa szkoła będzie miejscem pełnym sukcesów, nowych przyjaźni i inspiracji.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wytrwałości w dążeniu do celów oraz nieustannego poszerzania horyzontów. Niech każdy kolejny krok prowadzi Was do wspaniałej przyszłości i spełnienia.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji!
