We wtorek oficjalnie pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. Było to wyjątkowe spotkanie – pełne wzruszeń, wspomnień, uśmiechów i wdzięczności za wspólnie spędzone lata.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam wielu sukcesów, odwagi w realizacji marzeń, trafnych wyborów oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Niech kolejny etap edukacji będzie dla Was czasem nowych możliwości, inspirujących doświadczeń i pięknych przyjaźni. Wierzymy, że przed Wami wspaniała przyszłość!
Drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę, zaufanie i wsparcie okazywane przez wszystkie lata. Życzymy Państwu wielu powodów do dumy, radości oraz wszelkiej pomyślności.
Powodzenia Absolwenci! Trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję, że będziecie z uśmiechem wracać wspomnieniami do naszej szkoły.
