Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień w naszej szkole.
Za każdą atrakcją stoi wyjątkowy wychowawczyni i nauczyciele, tego dnia dopisała nie tylko pogoda, ale i humory. Każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie, dlatego w każdym zakątku naszej szkoły było słychać śmiech. Było malowanie twarzy, gry stolikowe, dancing, boole, piłka nożna i wyjątkowa randka z książką w nowej bibliotece. Nie zabrakło lodów i wyjątkowej rywalizacji. Zdecydowanie był to udany dzień dla nas wszystkich.
