Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii Giga Laurka Dla Strażników Lasu. Akcja polega na przygotowaniu prac plastycznych przez dzieci w podziękowaniu dla Strażników Lasu, którzy codziennie chronią nasze lasy przed pożarami. To akt podziwu za Ich pracę, poświęcenie i zaangażowanie. Tegoroczna edycja miała szczególny wymiar, albowiem ostatnie wydarzenia związaniem z pożarem Puszczy Solskiej przypomniały nam wszystkim, jak ważną rolę w ochronie naszych lasów pełnią Strażacy i Leśnicy! Dziękujemy!!!

