Za nami wspaniałe trzy dni pełne pięknych widoków, niezapomnianych chwil i świetnej atmosfery podczas wycieczki do Srebrnej Góry, Międzygórza i na Złoty Stok oraz Adrspach
Serdecznie dziękujemy naszym przewodnikom z Biura Podróży Kawka za profesjonalizm, ogromną wiedzę i opiekę przez cały wyjazd. Dzięki Wam mogliśmy jeszcze lepiej poznać uroki odwiedzanych miejsc.
Słowa podziękowania kierujemy również do właściciela oraz całej obsługi Pensjonatu Pod Dębem za gościnność, życzliwość i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas naszego pobytu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, uśmiech i wspaniałe wspomnienia. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!
